O nas

Firma powstała w lecie 2001 roku. Od początku uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, by służyć im coraz lepiej, móc wprowadzać nowe rozwiązania. Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Fakt, że ciągle zdobywamy nowe informacje i dane o rynku, a tym samym poszerzamy naszą wiedzę oraz ofertę umożliwia naszym zdaniem, najpełniejsze zaspokojenie Państwa potrzeb. Zaś stabilna pozycja i profesjonalizm dają pełen obraz bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, niezawodność, kompleksowość wykonania wszystkich niezbędnych czynności, a co się z tym wiąże, rzetelną i szybką obsługę.
Jesteśmy członkiem Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych, Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

 
       

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyczyni się do nawiązania korzystnej współpracy z korzyścią dla obu stron. Będziemy zobowiązani za zainteresowanie się naszą ofertą i powierzenie nam swoich problemów.

Nasze uprawnienia:

  • licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami 4228,
  • licencja zarządcy nieruchomościami 13484,
  • licencja rzeczoznawcy majątkowego 4638.