Poradnik sprzedającego

Oczekujecie Państwo pomocy w sprzedaży swojej nieruchomości? Chcecie skorzystać z usług profesjonalnego biura? Pragniecie, by pośrednik rzetelnie i uczciwie pracował angażując przy tym całą swoją wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, a także wszystkie środki tak, aby jak najlepiej wypromować nieruchomość, a przez to jak najszybciej znaleźć klienta? To bardzo dobrze trafiliście.

Nasze biuro współpracuje tylko z takimi osobami, które wymagają od swojego pośrednika nieszablonowego i indywidualnego podejścia, a także pełnego zaangażowania w sprzedaży, kupnie czy wynajmie nieruchomości.

Korzystając z naszych usług możecie mieć Państwo pewność, że oferta sprzedaży lub wynajmu będzie dobrze przygotowana i wraz ze zdjęciami trafi do szerokiej rzeszy potencjalnych nabywców.

Reklamujemy nieruchomość między innymi poprzez:

  • wykonanie oferty na stronie www.marsta.pl (opis wraz ze zdjęciami oraz zaznaczeniem lokalizacji nieruchomości na mapie);
  • umieszczenie na Państwa życzenie baneru reklamowego na nieruchomości (istnieje także możliwość wywieszenia w oknach plakatów reklamowych - „na sprzedaż”);
  • wykonanie reklamy wizualnej na witrynie w oknie wystawowym biura;
  • przekazanie oferty do kilkudziesięciu internetowych baz związanych z rynkiem nieruchomości (największe portale ogłoszeniowe);
  • publikowanie ofert na portalach społecznościowych - Facebook i Instagram (tworzenie postów reklamowych trafiających do tysięcy osób oraz prowadzenie kampanii reklamowych poszczególnych ofert kierowanych do konkretnych odbiorców).

W trakcie trwania umowy:

  • prezentujemy nieruchomość w uzgodnieniu z właścicielem nieruchomości;
  • pomagamy w skompletowaniu dokumentów, które są niezbędne przy sprzedaży;
  • pomagamy w ustaleniu warunków sprzedaży;
  • pomagamy w wydaniu nieruchomości (sporządzenie protokołu wydania).

Należy pamiętać również o tym, że pośrednik zapewnia o wiele większe bezpieczeństwo transakcji. Wahając się czy transakcję kupna, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości powierzyć profesjonaliście musimy pamiętać, że każdy błąd może nas słono kosztować, o wiele więcej niż prowizja dla pośrednika. Oczywiście chorując możemy leczyć się sami, budować domy własnymi rękami, uczyć się języków obcych z książek, ale musimy się zastanowić czy nie lepsze efekty przeniesie pomoc osoby kompetentnej, posiadającej wiedzę, doświadczenie i odpowiednie umiejętności? Klienci, którzy współpracowali już z odpowiedzialnymi biurami obrotu nieruchomościami wiedzą, jak cenne są to cechy, którymi charakteryzują się zaufani pośrednicy. Właśnie to jest powód, dla którego przeważnie wracają do nich przy okazji kolejnych transakcji.

U NAS OFERTA NIE LEŻY W SZUFLADZIE. ZAJMUJEMY SIĘ ZLECENIEM TAK, ABY NIERUCHOMOŚĆ BYŁA ZAUWAŻONA NA RYNKU I PRZYCIĄGNĘŁA JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ POTENCJALNYCH KUPUJĄCYCH.
Bezustannie i intensywnie się rozwijamy kładąc duży nacisk na tworzenie nowoczesnych oraz wygodnych rozwiązań dla naszych Klientów zarówno Sprzedających, jak i Kupujących. DZIĘKI TEMU JESTEŚMY LIDEREM NA LOKALNYM RYNKU NIERUCHOMOŚCI.